Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Sławomir Marek Sokołowski

Sławomir Marek Sokołowski

Przewodniczący

Przynależność: KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Agnieszka Regina Biała

Agnieszka Regina Biała

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Tadeusz Stanisław Walas

Tadeusz Stanisław Walas

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Elżbieta Zofia Ciesielska

Elżbieta Zofia Ciesielska

Radny

Przynależność: KWW Wspólny Powiat
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Ewa Małgorzata Gładysz

Ewa Małgorzata Gładysz

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy PSL
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Sylwester Golus

Sylwester Golus

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Mateusz Sylwester Jaśkiewicz

Mateusz Sylwester Jaśkiewicz

Radny

Przynależność: KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Mateusz Karwowski

Mateusz Karwowski

Radny

Przynależność: KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Mariusz Kotynia

Mariusz Kotynia

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Tomasz Eugeniusz Migdalski

Tomasz Eugeniusz Migdalski

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Andrzej Antoni Opala

Andrzej Antoni Opala

Radny

Przynależność: KKW SLD Lewica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Paweł Jakub Pomorski

Paweł Jakub Pomorski

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Bogumił Tadeusz Skorupski

Bogumił Tadeusz Skorupski

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Jarosław Grzegorz Sobieszek

Jarosław Grzegorz Sobieszek

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Mirosław Sławomir Sójka

Mirosław Sławomir Sójka

Radny

Przynależność: .
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Zofia Sójka

Zofia Sójka

Radny

Przynależność: KKW SLD Lewica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Marta Katarzyna Stasiak

Marta Katarzyna Stasiak

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Edyta Beata Waprzko

Edyta Beata Waprzko

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Klaudia Czesława Zaborowska-Gorzkiewicz

Klaudia Czesława Zaborowska-Gorzkiewicz

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy PSL
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły