Przejdź do treści

Wyniki głosowań

Większość: bezwzględna ustawowego składu rady

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: bezwzględna ustawowego składu rady

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: bezwzględna ustawowego składu rady

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: bezwzględna ustawowego składu rady

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
17 0 0 0 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka za
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: bezwzględna ustawowego składu rady

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
16 0 0 1 2

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka nieoddany
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: zwykła

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
16 0 0 0 3

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka nieobecny
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za

Większość: bezwzględna ustawowego składu rady

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy nieoddane Nieobecni
16 0 0 0 3

Imienny wykaz głosowania

Imię i nazwisko Głos
Agnieszka Biała za
Ewa Gładysz za
Sylwester Golus za
Mateusz Jaśkiewicz za
Mateusz Karwowski nieobecny
Ewa Kotecka nieobecny
Mariusz Kotynia nieobecny
Monika Krajewska za
Tomasz Migdalski za
Paweł Pomorski za
Piotr Rybiński za
Mirosław Sójka za
Zofia Sójka za
Bogumił Skorupski za
Jarosław Sobieszek za
Sławomir Sokołowski za
Marta Stasiak za
Edyta Waprzko za
Magdalena Wiśniewska za